IB® FİZİK DERSLERİ

IB FİZİK ÖZEL DERS VE KURSLARIYLA EVRENİN GİZEMLERİNİ ORTAYA ÇIKARACAK KEŞİFLERLE DOLU BIR YOLCULUĞA ÇIKIYORSUN!

IB Fizik dersinin büyüleyici dünyasına girmeye hazır mısın? IB Fizik özel ders ve grup dersleriyle, öğrenme isteği ve bilim tutkusuyla, keşfedeceğin kavramlar ve teoriler seni şaşırtacak. Elektrik devreleri, mekanik veya kuantum fiziğiyle ilgileniyor olman fark etmez, IB Fizik kurslarımız dünyayı farklı bir şekilde keşfetmeni sağlayacak. Büyük hayaller kur, kendine inan ve Higher Level | HL ya da Standard Level | SL farketmeksizin geleceğini şekillendirecek bir yolculuğa hazırlan!

7 Üzerinden 6.00 Ortalama

Hem eğlenerek hem de disiplinli şekilde IB dersleri almak isterseniz siz de çok kolay bir  şekidle bu puanlara ulaşabilirsiniz. Arkanıza yaslanın, telefonunuzu alın ve 7’ye uzanan yolculuğu başlamak için IB derslerimize başvurun.

6-Kişilik IB Fizik Sınıfları

Pre-IB, Mid-IB ve IB Revision Fizik dersleriyle grup ders alabilirsiniz. Kalabalık olmayan ve en iyi öğrenci oranına sahip sınıflarda, dilediğiniz soruyu sorun ve en açıklayıcı şekilde cevap alın. Online IB Fizik HL | SL dersleriyle başarıya uzanın.

10 IB Biyoloji Deneme Sınavı

IB Fizik past paper ve IB Fizik Questionbank sayesinde sınav öncesinde görmediğiniz konu, çözmediğiniz soru kalmasın. Hem okul notlarınıza destek hem de IB sınavlarına destek olacak IB Fizik çalışma materyallerimizle en iyi IB Fizik dersi alın.

IB Fizik Özel Ders Programlarının İçeriği

Physics is a fundamental scientific discipline that deals with the study of matter and energy and the interactions between them. Our IB Physics tutoring HL (Higher Level) and IB Physics tutoring SL (Standard Level) programs, encompass a wide range of topics, including mechanics, thermodynamics, electromagnetism, and quantum mechanics, among others. At TestPrep, our IB Physics tutors help you to understand Physics as a real-world science. In this way, you will increase your grades in a short time.

IB Biology tutoring with the best IB Biology tutors

IB PHYSICS TUTORING EMPOWERING STUDENTS TO MASTER THE LAWS OF PHYSICS

IB Physics is a challenging and rigorous subject that requires students to have a strong foundation in fundamental principles and concepts of physics. It covers topics such as mechanics, thermodynamics, electromagnetism, and modern physics, and requires students to understand and apply complex mathematical equations to solve real-world problems. Thanks to TestPrep’s expert teachers, it is easy to achieve the highest grades through IB Physics tutoring.

OUR IB PHYSICS TUTORS WILL IMPROVE YOUR PROBLEM SOLVING SKILLS

The International Baccalaureate (IB) program is a world-renowned educational curriculum that prepares students for higher education and provides a well-rounded education. In the case of IB Physics, students will develop critical thinking skills, analytical reasoning, and problem-solving abilities that will serve them well in future careers in fields such as engineering, medicine, and scientific research. 

IB Fizik derslerimiz hakkında sık sorulan sorular ve cevapları

IB Fizik dersleri hakkında bu SSS size yardımcı olmazsa bizi hemen arayabilirsiniz ya da WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

IB Fizik HL hakkında bazı endişeleriniz olabileceğini anlıyoruz ama endişelenmeyin, beraber çalışarak üstesinden gelebiliriz. Zorlayıcı olabilir ama doğru destekle, kesinlikle başarabilirsiniz! Hangi alanlarda en çok zorlandığınızı belirleyelim. Belki de işinizi kolaylaştıracak bazı yararlı kaynakları veya öğrenme stratejilerini bulabiliriz.

Architecture Astronomy Atmospheric Sciences and Meteorology Chemistry Communication Sciences and Disorders Computer Science Computer Software Engineering Construction Management Design and Visual Communications Electronics Technology Engineering and Industrial Management Environmental Science Geology Marine Biology Marine Sciences Mathematics Music Pre-Physical Therapy

IB derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, IB Fizik sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

Şimdi IB Fizik Özel Ders Programımıza Kaydolun ve Sınavlarınızda Başarılı Olmak İçin İlk Adımı Atın!

En iyi IB Fizik özel dersleri mi arıyorsunuz? Aramanıza son verebilirsiniz çünkü buldunuz! Üstün özel ders hizmetlerimiz sizi IB Fizik sınavlarında güvenle başarılı yapmak için tasarlanmıştır. Sevgi dolu ve çok deneyimli bir IB öğretmen ekibimiz var ve konuyu en iyi şekilde anlamanız için sizinle bire bir çalışacaklar. Öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan kanıtlanmış bir IB Fizik öğremen ekibimiz var. Peki neden bekliyorsunuz? 

IB Fizik özel ders

IB Fizik Özel Ders Programlarının İçeriği

IB Fizik özel dersin asıl amacı, öğrencilere IB Fizik sınavlarına hazırlık için Fizik’in temel kavramlarının ve prensiplerinin kapsamlı bir öğrenimini sağlamaktır.
Ders boyunca, mekanik, dalgalar, alanlar, elektrik, manyetizma ve modern fizik gibi konuları öğreneceksiniz. Bu konuların ayrıntılı açıklamaları, soru çözümleri ve anlaşılırlığı artırmak için zor seviyede soruları içeren bir ders olacaktır.  IB Fizik özel ders ile, öğrenciler IB Fizik sınavlarında başarılı olmak ve akademik hedeflerine ulaşmak için gerekli bilgi ve becerilere sahip olacaklardır.

IB Fizik Revision Grup Dersleriyle Hem %40 İndirimli Öğrenin Hem de En İyi IB Fizik Öğretmenlerinden Ders Alın

IB Fizik reviison kursumuz, IB Fizik sınavında mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Kurs, IB Fizik müfredatındaki tüm önemli konuları kapsayan toplam 45 saat kapsamlı ve derinlemesine eğitim içermektedir. Kursun bir parçası olarak, haftada 4,5 saat online derslere erişim sağlayacak ve uzman eğitmenlerimizle gerçek zamanlı olarak soru çözebileceksiniz.

Ayrıca, 10 IB Fizik past paper de çözeceğiz, böylece bilginizi test etme ve sınav becerilerinizi geliştirme fırsatınız olacak. 

IB Fizik Revision Kursu İstatistiklerimiz

Tecrübeli eğitmen ekibimiz, öğrencilerin IB Fizik sınavında en iyi dereceleri elde etmelerine yardımcı olduğunu kanıtlamıştır ve kursumuzun size başarı elde etme konusunda yardımcı olacağından eminiz. Bugün bize katılın ve IB Fizik sınavınızda başarıya giden ilk adımı atın!

Hedef puana ulaşma yüzdesi
92%
Öğrenci memnuniyeti
100%

IB Fizik Revision Kurs İçeriği
12 Şubat 2024 – 21 Nisan 2024.

Pre-IB Fizik Kurslarıyla IB Fizik Notlarınız En Yüksekten Başlasın

IB Fizik sınavlarına hazırlıkta öncü olmak istiyor musunuz? O zaman şanslısınız! Ekibimiz, size konuya kendinden emin yaklaşmanızı sağlayacak ve başarılı olmanıza yardımcı olacak Prep-IB Fizik kursları sunmaktan heyecan duyuyor. Bu kursta, IB Fizik öğretmenleri – kendi alanlarında uzman olan – sizi eğitecek ve IB müfredatının inceliklerini kolayca takip etmeniz için sizi yönlendirecek. 

15 saatlik kurs boyunca, önümüzdeki dönemde karşılaşacağınız IB Fizik’in temel kavram ve ilkelerinin sağlam bir şekilde öğreneceksiniz. Yeni bir IB öğrencisi olalacak öğrenciler için, Pre-IB Fizik kursu mükemmel bir yoldur. Neden bekliyorsunuz? Bugün kaydolun ve IB Fizik başarınıza doğru atacağınız ilk adımı atın!

Pre-IB Fizik Kurs İçeriği
12 Ağustos 2024 – 12 Eylül 2024.

Mid-IB Fizik Kurslarıyla IB'nin İkinci Yılına Sağlam Bir Başlangıç Yapın

Bu yıl bir kez daha MID-IB Fizik kursunu düzenleyeceğimizden büyük bir heyecan duyuyoruz. Bu program, öğrencilerin IB programının ikinci yılına hazırlanmaları için son derece önemlidir. Toplam 30 saat süren bu çok aranan kurs, öğrencilerin başarılı sonuçlar elde etmelerini desteklemekte önemli bir yer tutmuştur. IB Fizik alanında son derece yetenekli ve deneyimli bir eğitim kadromuz, öğrencilere güven aşılamak ve potansiyellerini ortaya çıkarmak için adanmıştır.

Bu program, öğrencilerin IB Fizik konularını derinlemesine anlamalarına ve IB Fizik programının zorluklarıyla kendilerine güvenle başa çıkmaları için gerekli beceri ve araçları kazanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu kursun öğrencilere, akademik yolculuklarının geri kalanında devam eden başarılarına destek olacak değerli bir avantaj sağlayacağından eminiz.

MID-IB Fizik Kurs İçeriği
8 Temmuz 2024 – 10 Ağustos 2024.

IB Fizik'in İkinci Yılındaki Değişiminize Arkadaşlarınız İnanamayacak!

MID-IB Fizik Programımızın İçeriği

1

Kayıt Olun

MID-IB derslerine kayıt olun ve hazırlığa hemen başlayın! Web sayfamız üzerinden kaydınızı tamamlayın ve size hemen kullanıcı bilgilerinizi iletelim.

2

Deneme Sınavına Girin

Seviyenize uygun bir sınıfta yer almanız ve nu sayede hızlı ilerlemenizi garanti altına almamız için, deneme sınavını çözün ve hemen sınıfınızı oluşturalım.

3

Derslere Başlayın

Sizinle aynı seviyede olan öğrencilerle ve IB öğretmenlerinden oluşan öğretmen kadromuzla derslere başlayın ve eksiğiniz kalmadan IB-1’i bitirin!

IB FİZİK DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

Taksitli ya da tek çekim olarak ödemeyi tamamlayın

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

Ödeme sonrası sayfadaki formu dolurun

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz

3

Kisişel sayfanız oluşturulduğunda bir arkadaşımız size en kısa sürede ulaşacak

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

Size özel oluşturulacak olan sayfadan tüm derslere erişin

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB Fizik Özel Ders Fiyatları

İlk IB Fizik dersinden memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

IB Fizik Revision Kursu Fiyatları

Mayıs/Kasım IB Fizik Sınavları için Tekrar Dersleri | Ders Sayınızı Artırın %15’e Varan İndirimler Kazanın

PRE-IB Fizik Kursu Fiyatları

IB’ye Hazır Başlamak İçin Geç Kalmayın | Ders Sayınızı Artırın %15’e Varan İndirimler Kazanın

MID-IB Fizik Kursu Fiyatları

İlk Sene IB Fizik Derslerini Tekrar Edin | Ders Sayınızı Artırın %15’e Varan İndirimler Kazanın

IB Fizik Hazırlığında Neden TestPrep?

IB Fizik hazırlığınız için TestPrep’i seçmenin avantajlarına dikkatinizi çekmek istiyorum. Kurumumuz, olağanüstü kaynaklar ve kanıtlanmış bir sicili olan bilgili öğretmenler bulundurmaktadır. IB Fizik’teki başarınızı sağlamak için modern öğretim yaklaşımları ve etkileşimli yöntemler kullanıyoruz. Ayrıca sert müfredatımız, ilgili tüm konuları kapsayarak IB Fizik sınavına öğrencileri tam olarak hazırlamakta ve yeterli pratik materyaller sağlamaktadır. TestPrep’i seçerek, eşi benzeri olmayan rehberlik ve desteğimizden faydalanacak, sonuçta IB Fizik sınavında başarı şansınız artacak.

TestPrep'in Diğer IB Ders Seçenekleri

Sadece IB Fizik dersleri sunmuyoruz. Aşağıdaki derslerin hepsinde çalışmalarınıza destek olabiliriz. Aşağıdaki listeden dersinizi seçip, notlarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz.

IB Fizik Dersleri Öğrenci Yorumları

0 Responses

  1. We had a great experience with TestPrep and are very pleased with the huge improvement it made in my son’s school grades. From the first meeting with Mr. Baris, we were impressed with his ability to simplify the entire process and really pinpoint where our son should focus. His tutor was a great match for our son and was very easy to work with. My son looked forward to their tutoring session and he was really able to push him to reach his full potential. We highly recommend TestPrep!

  2. Our experience with TestPrep was fantastic. Our daughter’s tutor was tremendous and met all of her needs, including study habits, IA paper organization, and a general approach to preparing for class meetings. We loved him too! He was responsive, flexible, and easy to work with. I recommend TestPrep highly!

  3. Great IB Physics tutors who share with you valuable knowledge. The instructor is an expert in IB Physics, and he makes studying IB Physics fun and engaging. Online classes are easy to access. They follow up with you all the way, I really appreciate their help and support! I highly recommend TestPrep’s IB Physics tutoring!

  4. The Physics tutor was very energetic and taught well! He answered the questions very quickly and efficiently! He was also very funny thus allowing more engaging conversations!

  5. I had such a great experience at Test Prep. I learned so much and was able to acquire impressive results really quickly. Without my tutor’s teachings and assistance, I wouldn’t have scored high on my IB and received an acceptance from my top choice university. My IB score improved by 13 points from the techniques I learned here, in 1 year (from 25 to 38)!

  6. My daughter worked with TestPrep for IB Physics and IB Chemistry tutoring and it made a huge difference to her scores. Mr. Ender was able to schedule and set up one-to-one sessions according to my daughter’s timetable. She saw a big improvement in her school grades and her confidence. A big thanks to the hardworking and dedicated teachers of TestPrep!

  7. TestPrep is a great resource for the IB. My tutor Volkan was fantastic and I urge students to consider TestPrep as their first choice. Highly recommend!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *