IB® ENGLISH A DERSLERİ

EDEBİ ANALİZ, MAKALE YAZMA VEYA SINAV HAZIRLIĞI İLE MÜCADELE EDİYORSANIZ, IB ENGLISH A ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIMIZDA SİZİ BAŞARIYA GÖTÜRECEK KAYNAKLARA VE UZMANLIĞA SAHİBIZ.

IB English A özel ders ve hazırlık kursları, IB İngilizce müfredatının karmaşık konseptlerinin anlaşılması ve IB sınavlarınızda başarılı olmanın mükemmel bir yoludur. Edebi analiz, makale yazma veya sınav hazırlığı ile mücadele ediyorsanız, sizi başarıya götürecek kaynaklara ve uzmanlığa sahibiz. 

7 Üzerinden 6.42 Ortalama

Çoğu okulda zorunlu olarak seçilen IB English A dersinden 7 almanıza yardım edelim ve toplamda 40+ skorlara ulaşmanızı sağlayalım. TestPrep ile çok kolay şekilde mümkün!

6-Kişilik IB English A Sınıfları

The Great Gatsby’yi en fazla 6 öğrencilik sınıflarda, sizinle aynı seviyede sınıf arkadaşlarınızla tartışarak inceleyin. Edebiyatın derinliklerinde çalışırken, fikrinizi söylemek için yeterince zamanınız olsun.

10 IB English A Deneme Sınavı

IB English A past paper çözerek ve öğretmenn gözünden eksiklerinizi öğrenerek IB English A sınavlarına hazırlanın. Görmediğiniz soru tipi kalmasın ve 7 yolculuğunda hızlanın!

IB English A derslerimiz hakkında sık sorulan sorular ve cevapları

Size yol göstereceğini düşündüğümüz bir kaç soru ve cevabı bulabilirsiniz. IB English A dersleri hakkında daha fazla sorunuz varsa bizi hemen arayabilirsiniz ya da WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Belirli bir açıdan bakıldığında, IB İngilizce A, önemli miktarda okuma, yazma ve eleştirel düşünme gerektiren ileri düzey bir ders olduğu için zahmetli olabilir. Bu ders, dil, iletişim ve edebi becerileri geliştirmeye odaklanırken öğrencilerin farklı kültürlerden ve zaman dilimlerinden bir dizi metni keşfetmesini ve analiz etmesini teşvik etmektedir. Bununla birlikte, özveri, motivasyon ve sağlam bir çalışma etiğiyle, IB İngilizce A’da başarılı olmak mümkündür.

Ders, yaratıcılık, analitik düşünme ve etkili iletişim gibi yaşam boyu gereksinimleri karşılamak için mükemmel bir fırsat sunmaktadır ve bu beceriler diğer akademik ve profesyonel hayatta da transfer edilebilir. Bu nedenle, başarılı bir akademik programın zorluğunu algılamaları nedeniyle IB İngilizce A’dan kaçınmamaları, aksine bu zorluğa meydan okumaları ve bu prestijli programın getirdiği ödülleri kazanmaları önerilir.

American Studies
Anthropology
Area Studies
Art History, Criticism, and Conservation
Classics
Communication Sciences and Disorders
Comparative Literature
Education
English
Ethnic Studies, General
Film Studies
History
Journalism
Library and Information Science
Linguistics
Mass Communications
Philosophy
Political Science and Government
Psychology
Religious Studies
Sociology
Studio Arts
Theater Arts

IB derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, IB English A sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

IB English A Özel Dersle Tennessee Williams'ın Gözünden A Streetcar Named Desire'a Bakmaya Ne Dersin?

Kişiselleştirilmiş öğretim yaklaşımımız, IB English A özel ders planları, bire bir koçluk ve sürekli geribildirim içermektedir. Bu sayede sürekli olarak gelişmenizi ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlama garantisi veriyoruz.

En iyi IB English A özel ders ve hazırlık kurslarımızla, IB İngilizce A çalışmalarınızda akademik başarıyı garanti altına alacak ve beklentilerinizi aşacaksınız. Akademik hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bugün bizimle iletişime geçin!

IB English A özel ders
Online IB English A dersleri

IB English A Özel Ders Programlarının İçeriği

IB English A dersi, edebiyat, dil analizi, yazılı ve sözlü iletişim becerileri de dahil olmak üzere farklı ortamlarda öğrencilerin İngilizce yeterliliğini geliştirmeyi amaçlayan kapsamlı bir programdır. Kurs, öğrencilerin dil yeteneğini geliştirmeye yönelik dört ana bileşene ayrılmıştır: kültürel bağlamda dil, edebi metinler ve eleştirel analiz, yazma ve sözlü etkinlikler. Bu bileşenler, deneme yazma, yaratıcı yazma, grup sunumları ve yaşıtlarla etkileşimli tartışmalar gibi çeşitli ilgi çekici ve zorlayıcı ödev ve etkinlikler aracılığıyla öğretilir.

Bu temel bileşenlerin yanı sıra, kurs eleştirel düşünme ve analizin önemini de vurgular ve öğrencileri yorumlama ve anlamaya yönelik keskin bir bakış açısı geliştirmeye teşvik eder. Zorlu metinler ve titiz müfredat aracılığıyla öğrenciler edebi ve dilbilimsel kavramlar hakkındaki kendilerine özgü bakış açılarını geliştirerek, İngilizce dilinin ve karmaşıklıklarının anlayışını şekillendirirler.

IB ENGLISH A DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

Taksitli ya da tek çekim olarak ödemeyi tamamlayın

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

Ödeme sonrası sayfadaki formu dolurun

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz

3

Kisişel sayfanız oluşturulduğunda bir arkadaşımız size en kısa sürede ulaşacak

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

Size özel oluşturulacak olan sayfadan tüm derslere erişin

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB English A Özel Ders Fiyatları

İlk dersten memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

IB English A Hazırlığında Neden TestPrep?

IB İngilizce A sınavına hazırlanmak için güvenilir ve verimli bir platform mu arıyorsunuz? Aramayı durdurun! TestPrep sizin için en iyi çözüm. Platformumuz, rakiplerimizden ayrılmamızı sağlayan sayısız fayda ve özellik sunmaktadır. İlk olarak, yalnızca sınav için en iyi kaynakları almanızı sağlayacak şekilde profesyonel eğitimciler ve konu uzmanları tarafından hazırlanan en üstün kaliteli çalışma materyalleri sağlıyoruz. Herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olacak olan destek ekibimiz de bulunmaktadır. TestPrep’i seçin ve IB İngilizce A sınavında başarılı olmak için en iyi şansını kendinize verin.

TestPrep'in Diğer IB Ders Seçenekleri

Sadece IB English A dersleri sunmuyoruz. Aşağıdaki derslerin hepsinde çalışmalarınıza destek olabiliriz. Aşağıdaki listeden dersinizi seçip, notlarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz.

IB English A Dersleri Öğrenci Yorumları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *