IB® EKONOMİ DERSLERİ

IB EKONOMİ ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARI DAHA İLERİYE GİTMEK İÇİN ARADIĞINIZ ŞEY!

Akademik başarınızın kontrolünü ele almak için hazır mısınız? IB Ekonomi özel ders ve hazırlık kursları Higher Level | HL ya da Standard Level | SL dersleri ve doğru kaynaklar, yönlendirme ve özveri ile potansiyelinizi büyütmek, harika başarılar elde etmek mümkün. Belli kavramlarla başınız dertte ya da sadece notlarınızı yükseltmek istemeniz fark etmeksizin çalışkanlık ve kararlılıkla elde edebileceğiniz birçok şey var. Bu imkanlardan yararlanarak kendinize ve geleceğinize yatırım yapıyorsunuz ve bu gerçekten güçlendirici. 

7 Üzerinden 6.00 Ortalama

Bu fırsatı kaçırmayın – meydan okumayı kabul edin, sınırları zorlayın ve doğru bakış açısı ve destekle birlikte hiçbir şey imkansız değildir. Hayallerinizi birlikte gerçekleştirelim!

6-Kişilik IB Ekonomi Sınıfları

Pre-IB, Mid-IB ve IB Revision Ekonomi dersleriyle grup ders alabilirsiniz. En iyi öğrenci/sınıf oranına sahip sınıflarda, dilediğiniz soruyu sorun. Online IB Ekonomi HL | SL dersleriyle başarıya uzanın.

10 IB Ekonomi Deneme Sınavı

IB Ekonomi past paper ve IB Ekonomi Questionbank sayesinde sınav öncesinde görmediğiniz konu, çözmediğiniz soru kalmasın. Okul notlarınızı kısa sürede yükselteceksiniz!

IB Ekonomi derslerimiz hakkında sık sorulan sorular ve cevapları

IB Ekonomi dersleri hakkında daha fazla bilgi almak ya da derslerimiz hakkında soru sormak mı istiyorsunuz? Bizi hemen arayabilirsiniz ya da WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

IB Ekonomi dersi geniş müfredatı ve derinliği nedeni ile HL’de zorlu bir süreç olarak görülür. Ancak, özveri, çalışkanlık ve iktisadi kavramları iyi anlama ile birlikte, öğrenciler başarılı olurlar. Öğretmenlerden ve sınıf arkadaşlarından rehberlik almanın yanı sıra, müfredatı tam olarak kavramak için ders kitapları ve online dersler gibi ek kaynaklara başvurmak önemlidir. Herhangi bir ciddi akademik çalışmada olduğu gibi, zaman yönetimi ve organize olmak, istenen sonuçları elde etmek için de önemlidir. İlke olarak, zorlu olsa da, IB Ekonomi HL, ekonomi alanına ilgi duyan öğrenciler için değerli bir deneyim de olabilir.

Accounting
Agricultural Engineering
American Studies
Aviation Management
Business Administration and Management
Business, General
Economics
Education
Entrepreneurial Studies
Finance
Geography
Hotel and Motel Management
Insurance
International Business
Labor and Industrial Relations
Marketing
Mathematics
Natural Resources Management and Policy
Operations Management
Political Science and Government
Public Administration
Public Policy Analysis
Real Estate
Urban Studies

IB derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, IB Ekonomi sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

IB Ekonomi Özel Ders Gerçek Potansiyelinizi Ortaya Çıkarabilir ve Kişisel ve Akademik Büyüme Sağlayabilirsiniz.

IB Ekonomi derslerinde karmaşık ekonomik kavramları anlamakta zorlanıyor musunuz? Endişelenmeyin, yalnız değilsiniz. IB Ekonomi özel ders almayan birçok öğrenci IB Ekonomi dersinin  karmaşıklarını anlama konusunda zorluklarla karşılaşıyor, ancak bu orta halli notlarla yetinmek zorunda olduğunuz anlamına gelmez! 

Deneyimli ve nitelikli öğretmenlerimizle birlikte, zayıflıklarınızı belirleyip konuyu anlamanızı sağlamlaştırmak için özelleştirilmiş bir plan geliştireceğiz. Amacımız sadece IB Ekonomi derslerinde üstün başarı göstermeniz değil, aynı zamanda akademik ve profesyonel kariyerinizde size faydalı olacak değerli becerilerle donatmaktır.

Mikro ve makro ekonomi, uluslararası ticaret veya IB Ekonomi ile ilgili diğer konularda yardıma ihtiyacınız olsa da, öğretmenlerimiz her adımda size rehberlik etmek için buradadır. IB Ekonomi özel ders hizmetlerimizden faydalanarak, akademik başarı ve kişisel büyüme yolculuğunuza bugün başlayın.

IB Ekonomi özel ders

IB Ekonomi Özel Ders Programlarının İçeriği

IB Ekonomi müfredatı, öğrencilere ekonomik teorinin temellerini ve gerçek dünya sorunları ile olan ilişkilerini sağlam bir şekilde anlamalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Kurs boyunca, öğrenciler analitik ve eleştirel düşünme becerileri ile birlikte ekonomik prensipleri birçok küresel ekonomik konuya uygulama yeteneğini geliştireceklerdir. Kapsanan konular arasında mikroekonomi, makroekonomi, uluslararası ticaret, kalkınma ekonomisi ve ekonomide hükümetin rolü yer almaktadır. Öğrenciler ayrıca ekonomik analiz yöntemleri ve ekonomik modellerin sınırlamaları hakkında da bilgi edineceklerdir. Kursun sonunda öğrencilerin temel ekonomik kavramları derinlemesine anlayacakları ve ekonomik konuları eleştirel bir şekilde değerlendirebilecekleri bir seviyeye gelmesi beklenmektedir. Bu, öğrencilerin motive, odaklanmış ve bağımsız araştırma ve analiz yapmaya istekli olmaları gereken zorlu bir programdır.

IB EKONOMİ DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

Taksitli ya da tek çekim olarak ödemeyi tamamlayın

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

Ödeme sonrası sayfadaki formu dolurun

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz

3

Kisişel sayfanız oluşturulduğunda bir arkadaşımız size en kısa sürede ulaşacak

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

Size özel oluşturulacak olan sayfadan tüm derslere erişin

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB Ekonomi Özel Ders Fiyatları

İlk IB Ekonomi dersinden memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

IB Ekonomi Hazırlığında Neden TestPrep?

TestPrep, IB programına hazırlanmak isteyen her öğrencinin açıkça tercihi. Başarılı geçmişimiz ve deneyimli öğretmenlerimizle, bu yoğun akademik programa en iyi hazırlığı alacağınızı güvenle söyleyebilirsiniz. Çığır açan öğretme yöntemlerimiz ve kapsamlı materyallerimiz, IB Ekonomi dersleriyle kendinizi güvenli ve kolay bir şekilde başa çıkabilecek şekilde donatılacağınızdan emin olmanızı sağlar. Eğitiminizle ilgili konularda daha azına razı olmayın. TestPrep ile üstün sonuçlar elde etmiş birçok mutlu öğrenciye katılın ve akademik başarınıza ilk adımınızı atın!

TestPrep'in Diğer IB Ders Seçenekleri

Sadece IB Ekonomi dersleri sunmuyoruz. Aşağıdaki derslerin hepsinde çalışmalarınıza destek olabiliriz. Aşağıdaki listeden dersinizi seçip, notlarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz.

IB Ekonomi Dersleri Öğrenci Yorumları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *