IB® COMPUTER SCIENCE DERSLERİ

IB COMPUTER SCIENCE ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIYLA SİSTEMLERE HÜKMEDİN

IB Computer Science, öğrencilere bilgisayar bilimi alanında sağlam bir temel sağlamayı amaçlayan zorlu bir ders programıdır. Öğrenciler, kavramları tamamen anlamak için ek destek isteyebilirler. Bu noktada, IB Computer Science özel ders ve hazırlık kursları devreye girer. 

SİZE EN UYGUN IB COMPUTER SCIENCE DERS TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ

7 Üzerinden 6.12 Ortalama

Neden mi TestPrep’in IB Computer Science dersleri? Sebep çok açık: En iyi skorları alıp, hayalilizdeki okullara başvuru yapıp kabul manız için. Hem de kendinizi zorlamadan ve zamanı etkili kullanarak!

6-Kişilik IB Computer Science Sınıfları

TestPrep’in IB Computer Science grup ders sınıfları, en uygun öğrenci/sınıf oranına sahip. Sınıfta bol miktarda söz hakkına sahip olmak ve tüm sorularınıza cevap almak için en uygun Pre-IB, Mid-IB ve Revision dersleri.

10 IB Computer Science Deneme Sınavı

Hem IB Computer Science past paper hem de IB Computer Science Questionbank ile IB Computer Science sınavlarına hazırlanın. Görmediğiniz soru tipi kalmasın ve 7 yolculuğunda birlikte ilerleyelim!

IB Computer Science derslerimiz hakkında sık sorulan sorular ve cevapları

IB Computer Science dersi almadan önce bazı sorularınız mı var? Bu cevaplarımız belki size yardımcı olabilir.

IB Computer Science müfredatı söz konusu olduğunda, kesinlikle çözülmesi gereken zorluklar var. Öğrenciler yazılım geliştirmenin teorik kavramlarını keşfetmek için bir dizi farklı programlama dili öğrenerek programlama ve kodlama dünyasına derin bir dalış yapmalıdır. Ancak, özveri, çalışkanlık ve doğru desteğe sahip olmak, bu konuda başarılı olmanın kesinlikle mümkün olduğunu göstermektedir. Zor olan bir şeyin imkansız olduğu anlamına gelmediğini hatırlamak önemlidir. Sonuç olarak, bu konunun size zor gelip gelmeyeceği, bireysel güçlü yönleriniz, ilgi alanlarınız ve öğrenme tarzınıza bağlı olacaktır.

Aerospace Engineering
Agricultural Engineering
Applied Physics
Astronomy
Atmospheric Sciences and Meteorology
Botany
Business Administration and Management
Chemical Engineering
Chemistry
Civil Engineering
Computer Engineering, General
Computer Forensics
Computer Graphics
Computer Networking and Telecommunications
Computer Science
Computer Software Engineering
Database Management
Design and Visual Communications
Ecology
Economics
Education
Electrical Engineering
Electronics Technology
Environmental Studies
Exercise Science
Geography
Geology
Industrial Engineering
Information Science
Information Technology
Library and Information Science
Linguistics
Management Information Systems
Management Science
Marine Biology
Materials Engineering
Mathematics
Mechanical Engineering
Molecular Biology
Natural Resources Management and Policy
Neuroscience
Nuclear Engineering
Physics
Robotics Technology
Statistics
Studio Arts
Web Development
Zoology

IB derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, IB Computer Science sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

IB Computer Science Özel Ders Sayesinde Sadece Notlarınızı Yükseltmekle Kalmayıp, Tüm Akademik ve Profesyonel Yaşamınızda Başarıyı Yakalama Fırsatınız Olacak.

IB Computer Science konusunda zorluk mu çekiyorsunuz? Ödevlerde ve sınavlarda sürekli takıldığınızı mı hissediyorsunuz? Eğer öyleyse, IB Computer Science özel ders ihtiyacınız olan çözüm olabilir. IB Computer Science özel ders ile, özel ihtiyaçlarınıza uygun kişiselleştirilmiş ders ve rehberlik alabilirsiniz.

Tecrübeli IB öğretmenlerimiz IB Computer Science öğretmenleri olup, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için sizi kısa sürede hazırlayacaklardır. Meşgul yaşam tarzınıza uygun esnek bir program sunarak etkili öğrenmeyi teşvik etmek için rahat bir öğrenme ortamı sağlıyoruz.

IB Computer Science dersinin zorluklarının sizi yavaşlatmasına izin vermeyin. IB Computer Science özel derse yatırım yapın, başarılı olmanız için gereken araçları size sağlayalım. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve uzman öğretmenlerimizden biriyle bir seans programlamak için bugün bizimle iletişime geçin.

IB Computer Science Kursları grup ders

IB Computer Science Özel Ders Programlarının İçeriği

IB Computer Science, bilgisayar teknolojisi, programlama, bilgisayar sistemleri ve bilgi işlem ile ilgili geniş bir konu yelpazesini kapsayan kapsamlı bir akademik programdır. Öğrencilere IB Computer Science ile ilgili pratik beceriler ve bilgi ile donanma odaklı olan program, hesaplama temel prensiplerinin öğrenimine yardımcı olmak için hem teorik hem de pratik yönleri kapsar. Program ayrıca öğrencilere çeşitli programlama dillerini, araçları ve çerçeveleri keşfetme fırsatı sunarak, yazılım çözümlerinin geliştirilmesine olanak tanır. Program sayesinde öğrenciler ayrıca analitik, eleştirel düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirerek, karmaşık IB Computer Science sorunlarını kolayca tanımlama, analiz etme ve çözme yeteneklerini kazanırlar. Genel olarak, IB Computer Science programı öğrencilere bilgisayar biliminde sağlam bir temel sağlar ve teknoloji, mühendislik, matematik ve bilim gibi pek çok alanda kariyer yapmak için hazırlar.

IB Computer Science Revision Grup Dersleriyle Hem Yazılımda Uzmanlaşın Hem de %40 İndirimli Grup Derslerden Faydalanın

Eğer zorlu IB Computer Science sınavlarında üstün bir skor kazanma şansınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, kapsamlı ve yoğun 45 saatlik IB Computer Science revision kursumuzdan başka hiçbir yere bakmayın. Mayıs veya Kasım sınavlarına hazırlanıyor olsanız da, özel olarak tasarlanmış müfredatımız sizin başarılı olmanız için gereken tüm ana konuları ve kavramları kapsayacaktır. 

TestPrep, IB Computer Science müfredatının zorlu doğasını fark etmekte ve öğrencilerin çalışmalarında başarılı olmalarına yardımcı olacak kapsamlı çalışma materyalleri sunan bir program geliştirmiştir. TestPrep’in IB Computer Science programı, öğrencilere sınavlara hazırlanmak için gereken temel bilgi ve beceriler sunmayı amaçlamaktadır.

Programlama temellerinden algoritmalara, veri yapılarına ve ötesine kadar zorlu müfredatımız ve etkileşimli öğretim yöntemlerimiz, sınav günü ve sonrasında başarılı olmanız için gereken beceri ve bilgileri sağlayacaktır. Hazırlanmaya başlamak için beklemeyin – bugün kaydolun ve parlak ve başarılı bir geleceğe ilk adımı atın!

IB Computer Science Revision Kursu İstatistiklerimiz

TestPrep’in en yüksek kalitede eğitim sunma taahhüdü, programı tamamlayan öğrencilerden ve TestPrep’i IB Computer Science öğrencileri için mükemmel bir kaynak olarak öneren eğitimcilerden olağanüstü geri bildirimler almıştır. TestPrep ile IB Computer Science’da başarılı olabileceğinize güvenebilirsiniz.

TestPrep’nin IB Computer Science programı, öğrencilere olağanüstü kaynaklar sağlayarak etkileyici bir başarı oranına yol açmaktadır.

Hedef puana ulaşma yüzdesi
88%
Öğrenci memnuniyeti
92%

IB Computer Science Revision Kurs İçeriği
12 Şubat 2024 – 21 Nisan 2024.

Pre-IB Computer Science Kurslarıyla Okullar Açıldığında Sürpriz Yaşamayın

Pre-IB Computer Science kursu, IB’ye yeni başlayacak IB-1 öğrencilerine sağlam bir temel sağlamak için tasarlanmıştır. IB Computer Science dersini seçmiş öğrenciyseniz, okullar açıldığında sürpriz yaşamamak için siz de Pre-IB Computer Science kursuna katılın. En fazla 6 öğrencilik sınıflarda, tam da IB’nin istediği gibi tartışarak öğrenin.

Genel olarak, Pre-IB Computer Science kursu, öğrencilerin bilgisayar bilimi dünyasında ustalaşmalarına yönelik yolculuklarında mükemmel bir başlangıç yoludur ve heyecan verici ve hızlı tempolu bu alanda daha ileri çalışmalar yapmak isteyenler için harika bir temel sağlar.

Pre-IB Computer Science Kurs İçeriği
12 Ağustos 2024 – 12 Eylül 2024.

Mid-IB Computer Science Kurslarıyla IB'nin İkinci Yılına Coder Olarak Başlayın

Eğer IB Computer Science programında ilk yılınızı bitirdiyseniz ve ilk yıl öğrendiğiniz kavramları daha derinlemesine anlamak istiyorsanız, o zaman MID-IB Computer Science hazırlık kursuna kaydolmayı düşünebilirsiniz. Bu kurs, IB Computer Science programının ilk yılında kapsanan tüm materyallerin kapsamlı bir şekilde tekrar edilmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Beş haftalık süre boyunca, tüm IB-1 konularında 30 saat çalışacaksınız ve öğretmenlerinizle birlikte çıkmış soruları çözeceksiniz. Bu kursa katılarak, sadece mevcut bilginizi yeniden güçlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda gelecekteki çalışmalarınızda başarılı olmak ve Computer Science alanındaki hedeflerinizi takip etmek için kendinizi geliştireceksiniz..

MID-IB Computer Science Kurs İçeriği
8 Temmuz 2024 – 10 Ağustos 2024.

IB Computer Science'ın İkinci Yılındaki Değişiminize Arkadaşlarınız İnanamayacak!

MID-IB Computer Science Programımızın İçeriği

1

Kayıt Olun

MID-IB derslerine kayıt olun ve hazırlığa hemen başlayın! Web sayfamız üzerinden kaydınızı tamamlayın ve size hemen kullanıcı bilgilerinizi iletelim.

2

Deneme Sınavına Girin

Seviyenize uygun bir sınıfta yer almanız ve nu sayede hızlı ilerlemenizi garanti altına almamız için, deneme sınavını çözün ve hemen sınıfınızı oluşturalım.

3

Derslere Başlayın

Sizinle aynı seviyede olan öğrencilerle ve IB öğretmenlerinden oluşan öğretmen kadromuzla derslere başlayın ve eksiğiniz kalmadan IB-1’i bitirin!

IB COMPUTER SCIENCE DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

Taksitli ya da tek çekim olarak ödemeyi tamamlayın

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

Ödeme sonrası sayfadaki formu dolurun

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz

3

Kisişel sayfanız oluşturulduğunda bir arkadaşımız size en kısa sürede ulaşacak

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

Size özel oluşturulacak olan sayfadan tüm derslere erişin

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB Computer Science Özel Ders Fiyatları

İlk dersten memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

IB Computer Science Revision Kursu Fiyatları

Mayıs/Kasım IB Computer Science Sınavları için Tekrar Dersleri | Ders Sayınızı Artırın %15’e Varan İndirimler Kazanın

PRE-IB Computer Science Kursu Fiyatları

IB’ye Hazır Başlamak İçin Geç Kalmayın | Ders Sayınızı Artırın %15’e Varan İndirimler Kazanın

MID-IB Computer Science Kursu Fiyatları

İlk Sene IB Computer Science Derslerini Tekrar Edin | Ders Sayınızı Artırın %15’e Varan İndirimler Kazanın

IB Computer Science Hazırlığında Neden TestPrep?

TestPrep, IB Computer Science hazırlığı için eksiksiz ve kapsamlı bir deneyim arayan öğrencilerin en uygun noktasıdır. TestPrep’i seçerek, sınavlarınızda ve ötesinde başarılı olmanıza yardımcı olacak en üst düzey destek ve kaynakları alacağınızı garanti edersiniz. Programlama becerilerinizi yenilemek istiyor olun veya IB Computer Science prensiplerini daha kapsamlı bir şekilde öğrenmeniz gerekiyor olsun, TestPrep sizin için doğru seçimdir.

Uzman eğitmenlerimiz ve akademik profesyonellerimizden oluşan ekibimiz, ihtiyacınız olduğu zaman size yardımcı olacağından emin olmak için çalışır. Online platformlarımızın son teknoloji olması ve kişiselleştirilmiş ders çalışmalarımızla, IB IB Computer Science sınavlarında karşınıza çıkabilecek herhangi bir şeye hazır olmanızı sağlarız. Öğrencilerin potansiyellerini tam olarak ortaya çıkarmaya odaklanarak, bunu başarmak için en doğru seçenek TestPrep’tir.

TestPrep'in Diğer IB Ders Seçenekleri

Sadece IB Computer Science dersleri sunmuyoruz. Aşağıdaki derslerin hepsinde çalışmalarınıza destek olabiliriz. Aşağıdaki listeden dersinizi seçip, notlarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz.

IB Computer Science Dersleri Öğrenci Yorumları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *