IB® CHEMISTRY TUTORING WITH IB CHEMISTRY TEACHERS

LEARN THE ENTIRE CURRICULUM FROM ELECTRON CONFIGURATION TO ORGANIC CHEMISTRY WITHOUT ROTE MEMORIZATION WITH IB CHEMISTRY TUTORING AND COURSES

We offer personalized IB Chemistry tutoring plans and guidance to help you understand important concepts, increase your confidence, and comprehend the subject without memorization. Whether you’re taking Higher Level (HL) or Standard Level (SL), TestPrep’s IB Chemistry teachers will assist you in tackling all challenges. We provide customized and comprehensive instruction for IB Chemistry courses. Your success is our top priority. Do you need help with IB Chemistry IA? Don’t worry, we’re here for the full score!

7 Üzerinden 6.01 Ortalama

Neden mi TestPrep’in IB Kimya dersleri? Sebep çok açık: eğlenirken IB Kimya öğrenin ve ezberlemeden öğrenen yüksek puanlı öğrencilerin arasına adınızı yazdırın!

6-Kişilik IB Kimya Sınıfları

Kalabalık sınıflarda size söz hakkı gelmezken, az öğrencili sınıflarda interaktif öğrenme olmaz. TestPrep’in IB Kimya grup ders sınıfları, en uygun öğrenci/sınıf oranına sahip.

10 IB Kimya Deneme Sınavı

Hem IB Kimya past paper hem de IB Kimya Questionbank ile IB Kimya sınavlarına hazırlanın. Görmediğiniz soru tipi kalmasın ve 7 yolculuğunda hızlanın!

IB Kimya Özel Ders Programlarının İçeriği

IB Chemistry is one of the most popular courses on the IB Group 4 course list. In fact, the IB Chemistry curriculum is demanding, but extremely beneficial when it comes to preparing students for university education. TestPrep’s IB Chemistry tutoring is served online to IB Diploma Chemistry Students for 10+ Years. TestPrep’s expert tutors are here to guide you in IB Chemistry SL and IB Chemistry HL.

IB Biology tutoring with the best IB Biology tutors

UNLEASH YOUR POTENTIAL IN IB CHEMISTRY WITH BEST IB CHEMISTRY TUTORING TO GET HIGH SCORES

In IB Chemistry tutoring, you will learn about the fundamental concepts of the subject, including atomic structure, chemical bonds, stoichiometry, and thermochemistry. Moreover, you will study organic chemistry, including the structure and properties of alkanes, alkenes, and alkynes. Additionally, you’ll investigate the principles of chemical kinetics and equilibrium, including the impact of concentration, temperature, and pressure on chemical reactions.

OUR IB CHEMISTRY TUTORS WILL HELP YOU ON YOUR PROJECTS

One of the key skills you will develop in IB Chemistry is the ability to analyze and interpret data. With TestPrep’s online IB Chemistry tutoring service, you will learn how to use experiments and observations to test hypotheses and theories, and you’ll gain a deep understanding of how to design and conduct experiments to answer scientific questions under the guidance of TestPrep’s IB Chemistry tutors.

IB Kimya Özel Dersle Antoine Lavoisier'in Gözünden Kimyaya Bakmaya Ne Dersin?

IB Kimya dersi, çeşitli soyut kavramlar ve teorik modellerin derinlemesine işleyişini anlamayı gerektiren gerektiren karmaşık ve çok yönlü bir derstir. Bu nedenle birçok öğrenci, bu dersin ayrıntılarını tam olarak kavramada zorluk çektiğini fark ediyor.

Ancak, iyi bir IB Kimya özel ders öğretmeninin yardımıyla, öğrenciler bu alanda başarılı olmak için ihtiyaçları olan bilgi ve becerileri edinebilirler. Hedefe yönelik dersler ve sadece size göre planlanan IB Kimya dersleriyle ister HL isterseniz de SL öğrencisi olun, derslerimiz ile, kimyasal reaksiyonlar, atomik yapı ve bağlar gibi ana kimya kavramları ve prensiplerinin işleyişini öğreneceksiniz.

İlk dönem IB Kimya konularını tekrar etmek, yeni döneme hazır başlamak ya da sadece anlamadığınız konularda hızlı bir şekilde eksiklerinizi kapatmak isteyin; TestPrep’te her zaman size uygun bir çözüm var!

IB Kimya özel ders
Ib kimya kursları
online IB Kimya dersleri

IB Kimya Özel Ders Programlarının İçeriği

Öğrencilerin derslerinde başarılı olmalarına yardımcı olmak için AP Kimya özel ders ile profesyonel özel dersler sunuyoruz. Bilgili ve deneyimli öğretmenlerimiz, öğrencilerin akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş dikkat ve rehberlik sağlamaktadırlar. Derslerimiz, zor AP Kimya kavramlarının anlaşılmasını kolaylaştırmak için karmaşık materyali erişilebilir ve anlaşılır bir biçimde sunacak şekilde tasarlanmıştır. AP Kimya sınavında ve ötesinde başarı için öğrencilerin özgüvenlerini artırmaları ve etkili çalışma alışkanlıkları geliştirmelerine yardımcı olmak için kararlıyız. AP Kimya özel ders hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve akademik yolculuğunuzu nasıl kolaylaştırabileceğimizi öğrenmek için bugün bizimle iletişime geçin.

IB Kimya derslerimiz hakkında sık sorulan sorular ve cevapları

Şimdiye kadar Kimyayı ezberleyerek mi öğrendiniz? Sizin için üzgünüz 🙁 ama çok geç değil. Bizimle bir ders planlayın ve IB Kimya dersi yeni favoriniz olsun 🙂

Değil 🙂 IB ders seçimi yaparken, derslerin zor ya da kolay olmasına göre değil, üniversitenizin sizden hangi dersleri istediğine göre seçim yapın. IB Kimya HL, SL’e kıyasla işlem yapmanızı da istemektedir. Korkmayın, türev ya da interal almayacaksınız 🙂

Agricultural Engineering
Agriculture, General
Animal Sciences
Astronomy
Biochemistry
Biology, General
Biomedical Engineering
Biotechnology
Botany
Chemical Engineering
Chemistry
Computer Software Engineering
Electrical Engineering
Engineering and Industrial Management
Environmental Engineering
Environmental Science
Environmental Studies
Fishing and Fisheries
Food Science
Foods, Nutrition, and Wellness Studies
Forensic Chemistry
Forensic Science
Forestry
Genetics
Geology
Industrial Engineering
Marine Biology
Marine Sciences
Materials Engineering
Mechanical Engineering
Molecular Biology
Natural Resources and Conservation
Natural Resources Management and Policy
Neuroscience
Nuclear Engineering
Nursing (RN)
Nutrition Sciences
Pharmaceutical Sciences
Physician Assistance
Pre-Physical Therapy
Predentistry
Premedicine
Prenursing Studies
Psychology
Public Health
Soil Science
Wildlife, Fish, and Wildlands Science and Management
Zoology

IB derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, IB Kimya sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

IB Kimya Revision Grup Dersleriyle %40 İndirimli Öğrenirken Periyodik Tablodan Organik Kimyaya Kadar Tüm Soru Çeşitlerine Hakim Olacaksınız

Haftada 4.5 saat online ve sizinle aynı sevide öğrencilerden oluşan bir grupla IB Kimya revision dersleri! Eğer dersi kaçırırsanız, dersleri tekrar izleme şansınız olacak, ancak mümkün olduğunca kaçırmamaya çalışın. Özel derslere kıyasla %40 daha ekonomik olan IB Kimya revision kursları, belirli günlerde ve saatlerde yapılıyor. IB Kimya revision hazırlık kursu, IB puanlarınızı en üst düzeye çıkaracak en iyi seçeneklerden biri.

Deneyimli öğretmenlerimiz ve kapsamlı programımız sayesinde hedeflerinize ulaşmanız çok kolay olacak. Sınav stratejileri ve konuları öğrenirken aynı zamanda size sınavda puan kazandıracak püf nokataları öğrenecek, odaklanacak ve Kimya öğrenmenin keyfini çıkaracaksınız. 10 IB Kimya past paper deneme sınavı, ödevler ve çıkmış sorulardan oluşan IB Kimya questionbank ile hazırlığınızı en üst düzeye çıkaracaksınız ve sınıf arkadaşlarınızla birlikte en yüksek puanı elde edeceksiniz.

IB Kimya Revision Kursu İstatistiklerimiz

Dersimiz, öğrencilerin IB Kimya sınavına kendilerine güvenle hazırlanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Tecrübeli ve özverili öğretmenlerimiz öğrenci odaklı ve ilgi çekici bir IB Kimya revision kursu müfredatı geliştirdiler, böylece öğrencilerin öğrenmelerini keyifli bir hale getirdiler ve ezberlemeden kimya öğrenmelerini sağladılar. Ders boyunca, öğrenciler birçok kaynağa erişebilirler. Dikkatle tasarlanmış ders yapımız, öğrencilerin IB Kimya sınavında üst notları almalarını sağlayan yüksek bir başarı oranıyla sonuçlanmıştır. Dersimizin birçok memnun öğrenci, öğretmen ve ebeveyn tarafından tavsiye edilmesinden gurur duyuyoruz.

Hedef puana ulaşma yüzdesi
88%
Öğrenci memnuniyeti
99%

IB Kimya Revision Kurs İçeriği
12 Şubat 2024 – 21 Nisan 2024.

Pre-IB Kimya Kurslarıyla IB Kimya'ya Hazır Başlayın

Eğer Uluslararası Bakalorya programı resmen başlamadan önce kimya konusunda temel bilgi sahibi olmak veya sadece derse önceden hazırlıklı olmak istiyorsanız, Pre-IB Kimya derslerine kaydolun! Bu dersler, öğrencilere kimyanın konularında güçlü bir temel sağlarken, aynı zamanda IB programında ele alınacak daha karmaşık kavramları da keşfetmeyi amaçlamaktadır.

Bu kursa katılarak, farklı kimyasal reaksiyonlar, atom yapıları ve kimyasal bağlanma gibi önemli konular hakkında bilgi sahibi olma fırsatınız olacak. Sadece akademik kariyeriniz boyunca size faydalı olacak değerli bilgi ve beceriler kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda IB programının zorluklarına daha iyi hazırlanacaksınız. Bu nedenle, beklemeyin – hemen Pre-IB Kimya derslerine kaydolun ve başarı için kendinizi hazırlayın!

Pre-IB Kimya Kurs İçeriği
12 Ağustos 2024 – 12 Eylül 2024.

Mid-IB Kimya Kurslarıyla İlk Sene IB Konularını Tekrar Edin

Mid-IB Kimya kursu, IB Kimya’da ilk yılını bitiren öğrencilerin, ilk sene konularını tekrar etmesi için oluşturulmuştur. İster yaz dönemini değerlendirmek istiyor olun, isterseniz de ilk sene konularındaki eksiklerini kapatmak isteyin; MID-IB Kimya kurslarımız tam size göre. Mid-IB Kimya kursuna katılan öğrenciler, IB’nin ikinci yılında zorlanmadan ilerleyebilmekte.

MID-IB Kimya Kurs İçeriği
8 Temmuz 2024 – 10 Ağustos 2024.

IB Kimya'nın İkinci Yılındaki Değişiminize Arkadaşlarınız İnanamayacak!

MID-IB Kimya Programımızın İçeriği

1

Kayıt Olun

MID-IB derslerine kayıt olun ve hazırlığa hemen başlayın! Web sayfamız üzerinden kaydınızı tamamlayın ve size hemen kullanıcı bilgilerinizi iletelim.

2

Deneme Sınavına Girin

Seviyenize uygun bir sınıfta yer almanız ve nu sayede hızlı ilerlemenizi garanti altına almamız için, deneme sınavını çözün ve hemen sınıfınızı oluşturalım.

3

Derslere Başlayın

Sizinle aynı seviyede olan öğrencilerle ve IB öğretmenlerinden oluşan öğretmen kadromuzla derslere başlayın ve eksiğiniz kalmadan IB-1’i bitirin!

IB KİMYA DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

Taksitli ya da tek çekim olarak ödemeyi tamamlayın

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

Ödeme sonrası sayfadaki formu dolurun

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz

3

Kisişel sayfanız oluşturulduğunda bir arkadaşımız size en kısa sürede ulaşacak

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

Size özel oluşturulacak olan sayfadan tüm derslere erişin

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB Kimya Özel Ders Fiyatları

İlk dersten memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

IB Kimya Revision Kursu Fiyatları

Mayıs/Kasım IB Kimya Sınavları için Tekrar Dersleri | Ders Sayınızı Artırın %15’e Varan İndirimler Kazanın

PRE-IB Kimya Kursu Fiyatları

IB’ye Hazır Başlamak İçin Geç Kalmayın | Ders Sayınızı Artırın %15’e Varan İndirimler Kazanın

MID-IB Kimya Kursu Fiyatları

İlk Sene IB Kimya Derslerini Tekrar Edin | Ders Sayınızı Artırın %15’e Varan İndirimler Kazanın

TestPrep'in Diğer IB Ders Seçenekleri

Sadece IB Kimya dersleri sunmuyoruz. Aşağıdaki derslerin hepsinde çalışmalarınıza destek olabiliriz. Aşağıdaki listeden dersinizi seçip, notlarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz.

IB Kimya Hazırlığında Neden TestPrep?

TestPrep, IB Kimya sınavı ve programı için özel ders ve kurs sağlayan önde gelen bir kurumdur. Programımız, alanında uzman deneyimli öğretmenler tarafından tasarlanmış ve yönetilmektedir. İnteraktif platformumuz, kişiselleştirilmiş öğrenmeye olanak tanır ve öğrencilerin tüm anlama seviyelerinde ilgi uyandırır. TestPrep ile öğrenciler, IB Kimya sınavında başarı için iyi donanımlı olacak ve akademik hedeflerine ulaşacaklar. Sıkı ve etkili bir hazırlık deneyimi için TestPrep’i seçin.

IB Kimya Dersleri Öğrenci Yorumları

6 Responses

  1. We just got started with TestPrep and weren’t exactly sure what to expect or how beneficial it would really be, but after the first lesson, we were all very impressed with the instructor we were assigned. He was knowledgeable, professional, and personable. My daughter said she really, really liked the tutor and thought he helped tremendously. What better investment can you make than in your child’s future? Thank you, TestPrep!

  2. If you are doing endless Google searches to find the right IB tutoring, believe me when I share that Test Prep is the one! Baris and his team are extremely intelligent individuals who have the best-uncomplicated ways to explain IB Chemistry topics. More importantly, they are kind and make you feel validated no matter where you are on the IBDP journey. Highly recommend!!

  3. I came to Test Prep with a 38/100 1st exam score and had 10 individual sessions solely focusing on the second exam. From those 10 sessions, my score increased 50 points to 88/100. The teaching methods worked really well! My Chemistry tutor was also really helpful in the sessions by answering questions and offering more practice.

  4. This online tutoring helped my IB Chemistry grades go up tremendously. I loved the techniques they teach, they really help. I can feel that the teachers are genuinely passionate about their job.

  5. I highly recommend TestPrep for the IB prep. The Chemistry and Biology tutors helped prepare my son for the IB exams in May. All the tutors were experts in their fields and provided the perfect combination of motivation, instruction, and confidence building that enabled my son to do his best on the exams. I am certain that the help provided by them was the critical factor in raising his scores. His final biology grade is 7, chemistry grade is 6. We feel so lucky to had a chance to meet with TestPrep!

  6. I’ve had an amazing experience with TestPrep. They provided me the most dedicated tutors I have ever worked with. They were extremely knowledgable, encouraging, kind and made lessons fun and engaging. Most importantly you can tell the tutors care about their students, which for me was a massive motivation to work harder. Furthermore, my advisor is an absolute gem. He is so dedicated, helpful, patient and enthusiastic. He has guided me through the entire process. I could recommend TestPrep. I have had such a positive experience with them!! Thank you for everything.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *